KAPIDA ÖDEME ile EN GÜZEL OYUNCAKLAR!

 

Kredi kartları ödeme ve hesaba EFT/Havale ile ödeme şekli dışında, Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme seçenekleri ile de www.oyuncakvebebek.com üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.
Seçeceğiniz ödeme şekline göre, Aras Kargo Firması Personeli paketi teslim ederken ürünlerin ücretini, Nakit olarak ya da Kredi Kartınız ile POS cihazı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?


Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 9,90 TL, Kapıda Kredi Kartı ile ödeme hizmet bedeli ise  14,90 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak yukarıdaki kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. 

 

Hizmet Bedeli / Tahsilat Bedeli Nedir?


Kapıda ödemeli siparişlerde kargo ücreti diğer siparişler ile aynıdır. Artı olarak tahsilat bedeli alınmaktadır.
Hizmet bedeli siparişinizin bedelinin kargo firması tarafından tahsilat edilmesi ve devlete ödenen bankacılık işlem ücret ve vergileri gereği tahsil edilir.  

 

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?


Siparişlerinizi, kargoya verilmeden müşteri hizmetlerimizi arayarak iptal edebilirsiniz.
Kargoda olan siparişlerin kargo ve tahsilat bedelleri peşinen ödendiğinden iptal edilemez. Cayma hakkını kullanmanız durumunda ürün ücret bedeli iade edilir.

 

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?


Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Lütfen cep telefonu numaranızı doğru giriniz. Siparişinizin sevkiyatı için, müşteri temsilcilerimiz tarafından sisteme girdiğiniz cep telefonundan aranacak ve onayınız alınacaktır.  Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır.


Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?


Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi 14 gün içerisinde faturası ile birlikte, Aras Kargo Şubesine iade edebilirsiniz, iadelerinizi havale şeklinde tahsil edebilirsiniz.
Faturası olmayan ürünlerin iadesi mümkün değildir. 
İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı 0553 869 39 29 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da info@oyuncakvebebek.com  e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz.

 

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?


Kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilmemektedir.

 

Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?


Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için nakit iadenizi almak için İsim ve adres bilgilerinizi info@oyuncakvebebek.com  e-posta adresimize mail olarak gönderdikten sonra istediğiniz banka şubenize adrese havale işlemi yapılacaktır.