Lego Oyuncak ile Büyükler ve Küçükler!

Büyüklerin ve küçüklerin hayranı olduğu Lego Oyuncak kategorimiz ile herkes bu tuğlalara bayılacak. En sevilen Lego Technic, Lego Star Wars, Lego City, Lego Classic, Lego Creator ve Lego Duplo serileri ile ister şahane modeller inşa edin, isterseniz de küçük ellere özel tasarımlı lego çeşitlerimiz ile şaşırtıcı bir şekilde gelişen çocuklarınızı izleyin.

Hangi Yaşa Hangi Lego?

Küçük ellere özel olarak tasarlanmış Lego Duplo oyuncakları ile minikler lego parçalarıyla oyunlar oynarak gelişiyor. Miniklerin koordinasyon, el becerisi, kaba motor becerisi ve hayal güçlerini geliştirmeye yardımcı Lego Duplo setleri ile minikler çok eğlenecek! Hayal gücünün ne kadar geniş olduğunu öğrenmek ister misin? Yüzlerce lego parçaları ile istediğin şekli kolayca yap ve bunu gör! Büyüklerin ve küçüklerin en çok sevdiği setlerden biri olan Lego Classic setleri ister bir ev, ister bir araba yap. Büyükleri eğlendiren, küçüklerin de zihinsel gelişimlerini güçlendiren Lego Classic Oyuncakları! Devasa bir polis merkezi mi? Yoksa tüm şehri kontrolü altında tutan bir itfaiye istasyonu mu? Hangisini yapmak istersen Lego City setleri ile bu çok kolay! Çocukları hem eğlendiren hem de geliştiren Lego City ile oyun saatleri eğitici ve eğlenceli geçecek! Tasarıma uygun en güzel şekilleri yapabileceğin ve oyun saatleri sırasında hayal gücünü ve el becerilerini geliştireceğin Lego Creator ile oyun saatlerini hem renklendir hem de kendini geliştir! Kocaman bir kamyonet veya çılgın bir yarış arabası ya da devasa bir helikopter! Bunların hepsini Lego Technic setleri ile yapmak mümkün, siparişini ver ve yüzlerce lego parçalarını bu harika modelleri inşa etmek için birleştir. En sevilen film serilerinden biri olan Star Wars için özel olarak tasarlanmış Lego Star Wars setleri ile filmin en sevilen sahnelerini ister oyunlarında canlandır, istersen de istediğin modeli inşa et ve odana harika bir renk kat!

Lego ve Yararları!

Lego’nun şüphesiz çocuklar üzerinde birden fazla etkisi olduğunu kanıtlanmış bir gerçektir. Karmaşık gibi görünen parçaları birbirine takmak, belirli bir modeli inşa etmek ya da hayal gücü kullanılarak yapılan şekiller. Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine çok büyük bir katkısı olan Lego ile oyunlar oynanarak gelişim sağlanıyor. Rengarenk tuğlalar ile süslenmiş blokları çocuklar yaratıcılıklarını kullanarak şekiller veriyor ve eğleniyorlar!

1 2 >