Oyun Hamuru ile Eğlenceli Şekiller!

Çocukların çok sevdiği ve oyun saatlerini yaratıcılıkları ile birleştirerek harika şekiller yapılabilen en sevilen oyun hamuru çeşitlerimizi bu sayfamızda görebilirsiniz.

Oyun Hamuru ile Oynayan Çocuklar!

Çok güzel bir araba ya da rengârenk bir çiçek! Hayal gücünde ne varsa yapabileceğin sınırsız şekil ve imkân tanıyan hamurlar ile çocuklar çok eğleniyorlar. Kalıplı, figürlü, sahneli setler ile sınırsız eğlence minikleri bekliyor! Oyun hamuru ile oynayan çocuklar, yaratıcılıklarını, hayal güçlerini, el becerilerini ve kaba motor becerilerini geliştiriyorlar. Küçük yaşlardan itibaren kullanılabilen oyun hamurlarının çocuğunuzun gelişiminde çok büyük bir katkısı bulunmaktadır. Çocukların kendini ifade edebilme, özgüven ve sosyalleşmelerini sağlayan bu şekilden şekle giren sağlıklı ve lisanslı oyuncak ile oyun saatlerini eğitici bir şölene çevirebilirsiniz. Okul dönemi öncesinde çocukların gelişimi için tavsiye edilen hamurlar ile şekiller, bir arkadaş ortamında yapıldığında daha zevkli bir hale geliyor. Çocuklar arkadaşlarına yaptıkları şekilleri gösteriyor ve farklı şekiller yapmak için birbirlerine yardımcı oluyorlar.

Hangi Marka Oyun Hamuru?

Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önce geldiği için buğday unundan üretilen ve sağlığa hiçbir şekilde zarar vermeyen oyun hamuru çeşitlerinizi seçmenizi tavsiye ederiz. Başlıca markaları sıralarsak Play Doh, Art Craft, Fisher Price ve Bubu markalarını seçerek, çocuklarınıza güven ortamında bir oyun alanı hazırlayabilirsiniz.

1