Puzzle Hem Yetişkinlere Hem de Küçüklere!

Karmaşık gibi görünen parçaları kim birleştirip ortaya harika bir resim çıkarmak istemez ki? Her yaşa uygun yapboz çeşitlerimizi bu kategorimizden inceleyebilir ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde sipariş verebilirsiniz.

Puzzle ve Etkisi!

Düşündüğünüzde ben bunu yapamam der gibi bir his içine girebilirsiniz. Ama o minik parçaları birbirine birleştirip, resmin küçük küçük oluşmaya başladığını gördüğünüzde bir mutluluk ve hırs ile resmi bitirmeye çalışırsınız. Bitirmeye çalıştığınız yapboz için çeşitli puzzle halıları ve yapıştırıcısı ile herhangi bir parça kaybı yaşamaksızın yapmaya devam edebilirsiniz. 500’lük, 1000’lik, 1500’lük veya daha fazla parçalı puzzle çeşitleri ile sevdiğiniz resmi tamamlayarak ister evinizi harika bir resimle ödüllendirebilir veya arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Sevilen bir ressamın ünlü tablosunu ya da sevimli minik kedicikleri veya harika bir manzara resmini tamamlamaya çalışmak, beyinsel gelişimleri, sorun çözme yeteneklerini ve dikkat dağınıklığını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Küçüklere de Puzzle!

Sevimli kahramanlar ile süslenmiş 4 parçadan 500 parçaya kadar yapboz aralığında ki resimleri, çocuğunuzun yaşına uygun seçerek onların oyun saatlerinde eğlenmesini ve gelişmesini sağlayabilirsiniz. Bebeklik döneminden başlayıp çocukların okul dönemi ve ileri ki yaşlar için hazırlanmış yapboz çeşitleri ile çocuklar çok eğlenecekler. İster ahşap puzzle isterseniz de kaliteli markaların hazırlamış olduğu plastik veya karton puzzle çeşitleri ile çocuğunuzun gelişimine destek olabilirsiniz. Yapboz yapmaya çalışan çocuk, el becerilerini, problem çözme yeteneklerini, dikkat ve motive algılarını güçlendirir. Karar verme mekanizmasını geliştirerek sorunlar üzerinde daha yaratıcı bir çözüm yaratan birey haline gelir.

1